چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387

ADONIS SYSTEM

 

مگافون که یکی از اپراتورهای بزرگ روسی است دفتر خود در ایران را راه اندازی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات احمد پوررنگ نیا، مدیر کل دفتر امور بین الملل وزارت ارتباطات ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: "علیرغم تصویب سه قطعنامه علیه ایران اپراتورهای بزرگ دنیا، تمایل خود را برای حضور در بازار ارتباطات ایران اعلام کردند."

وی خاطرنشان کرد: مدیران این شرکت پس از ملاقات بابرخی از مسئولان مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و بررسی نیاز ارتباطات ایران اعلام کردند که تصمیم دارند علاوه بر شرکت در مزایده اپراتور سوم، در دیگر حوزه های ارتباطی ایران نیز فعالیت کنند.

مدیرکل امور بین الملل وزارت ارتباطات تصریح کرد: بر همین اساس دفتر این شرکت در تهران تأسیس شده و به طور رسمی از هفته آینده فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی ادامه داد: از سوی دیگر این شرکت به منظور حضور فعال در مزایده اپراتور سوم تلفن همراه مذاکراتی را با چند شرکت داخلی آغاز کرده است.

این مقام مسئول همچنین در خصوص سرمایه گذاری خارجی در حوزه ICT گفت: ‌در حال حاضر بسیاری از شرکت های موفق جهان خواهان حضور در عرصه مخابرات ایران هستند. وی تأکید کرد: مزایده اپراتور سوم یکی از زمینه‌هایی است که شرکت‌هایی از کشورهای اروپایی، عربی، چینی و روسی تمایل خود را برای حضور در آن اعلام کرده اند.

احمد پوررنگ نیا با بیان این مطلب که تحریم اقتصادی اعمال شده روی ایران نمی تواند تأثیرات منفی بر پیشرفت‌های مخابراتی کشور داشته باشد گفت: تمام متقاضیانی که خواهان حضور در مزایده اپراتور سوم تلفن همراه هستند از شرکت های قدر در عرصه مخابرات می باشند.

ADONIS SYSTEMاین سایت تابع قوانین فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران می باشد.ADONIS SYSTEM

ADONIS SYSTEMwww.AdonisSystem.ir/MADONIS SYSTEM
این سایت از طریق آدرس فوق بر روی موبایل قابل مشاهده خواهد بود!

توجه: استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo داغ کن - کلوب دات کام viwio