جمعه 1 آبان 1388


۲۲ اکتبر فرا رسید و همانگونه که برنامه ریزی شده بود کمپانی مایکروسافت نسخه نهایی ویندوز ۷ را با برگذاری جشن های مختلف در سراسر دنیا منتشر نمود.

مایکروسافت در دو شهر مهم نیوزلند یعنی Auckland و Wellington بنرهای تبلیغاتی بزرگی را به نمایش گذاشت که از کنار هم قرار گرفتن طرفداران ویندوز ۷ ساخته می شدند.

از این پس ویندوز ۷ نسخه نهایی به صورت رسمی در سراسر دنیا در اختیار علاقه مندان خواهد بود در حالیکه تا پیش از این تنها امکان دریافت آن از طریق وب سایت های technet/msdn امکان پذیر بود.

به گزارش مایکروسافت تنها طی ۳ ماه گذشته بیش از ۸ میلیون ویندوز ۷ نسخه آزمایشی در اینترنت دانلود شده بود.

در ماه می، مایکروسافت نسخه پیشنهادی Release Candidate با برچسب “۷۱۰۰″ را ارائه نمود که امکان دریافت آن تا ۲۰ ماه آگوست وجود داشت. کاربران می توانستند از این ویندوزها برای مدت ۶ ماه به صورت رایگان استفاده نمایند.

در ۶ آگوست، مایکروسافت نسخه RTM ویندوز ۷ با برچسب “۷۶۰۰″ را منتشر نمود که به عنوان نسخه نهایی این ویندوز در نظر گرفته شده بود.

نسخه نهایی ویندوز ۷ نتیجه ۳ سال برنامه نویسی، توسعه، آزمایش و پاسخ به خواسته های مشتریان است. از امروز، امکان خرید ویندوز ۷ در خرده فروشی های سراسر دنیا وجود دارد.

ADONIS SYSTEMاین سایت تابع قوانین فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران می باشد.ADONIS SYSTEM

ADONIS SYSTEMwww.AdonisSystem.ir/MADONIS SYSTEM
این سایت از طریق آدرس فوق بر روی موبایل قابل مشاهده خواهد بود!

توجه: استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo داغ کن - کلوب دات کام viwio