X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سه‌شنبه 23 مهر 1387

 

ADONIS SYSTEM

 

کمتر از ۴ روز دیگر به برپایی نمایشگاه جیتکس (Gitex) زمان باقی مانده است. نمایشگاهی که به گفته بسیاری از کارشناسان اهل فن، بزرگترین نمایشگاه تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خاورمیانه است. امسال قرار است بیست وهفتمین دوره برپایی این نمایشگاه از 27 مهرماه تا 3‌‌آبان ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های دبی، همانند سال‌های گذشته، برپا شود.

ایران برای نخستین بار در سال 1372 و با حضور یک شرکت نخستین حضورش در این رخداد بین‌المللی را به‌ثبت رساند. شرکتی که عمده فعالیت‌هایش ارایه نرم‌افزارهای اسلامی بود. هرچند که از سال 1373 به بعد آن شرکت تنها در بخش Gitex shopper حاضر بود، اما همین حضور آغازگر حرکتی جدی برای معرفی و نمایش پتانسیل‌های شرکت‌های ایرانی در این نمایشگاه شد. اولین حضور شرکت‌های ایرانی در قالب غرفه ایران در سال 2003 و توسط شرکت ثنارای رقم خورد و از آن پس هر ساله شرکت‌های فعال ایرانی با حمایت‌های دولتی برای معرفی توانمندی‌های خود و نیز ایجاد یک بازار بین‌المللی در این نمایشگاه حاضر می‌شدند.

اما حضور شرکت‌های ایرانی در جیتکس تنها منحصر به غرفه ایران نمی‌شود. طی سال‌های گذشته شرکت‌های مطرح ایرانی نیز در این نمایشگاه حضور داشته‌اند که از آن جمله می‌توان به فراسو اشاره کرد. اما با توجه به اطلاعات به‌دست آمده، امسال بسیاری از شرکت‌هایی که سال‌های گذشته به‌شکل مستقل در نمایشگاه حضور داشته‌اند، با اسامی ‌دیگری در نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند. تحریم‌های اقتصادی از مهم‌ترین دلایلی است که باعث شده برخی از شرکت‌های ایرانی با ثبت یک شرکت در کانادا یا آمریکا، با یک نام خارجی در جیتکس امسال حاضر شوند. به هر حال این روزها شمارش معکوس برای بازگشایی نمایشگاه جیتکس 2008 آغاز شده و آن‌چه مسلم است آن است که برخلاف سال‌های گذشته، امسال از نام‌های ایرانی در این نمایشگاه زیاد خبری نیست.

ADONIS SYSTEMاین سایت تابع قوانین فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران می باشد.ADONIS SYSTEM

ADONIS SYSTEMwww.AdonisSystem.ir/MADONIS SYSTEM
این سایت از طریق آدرس فوق بر روی موبایل قابل مشاهده خواهد بود!

توجه: استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo داغ کن - کلوب دات کام viwio