X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سه‌شنبه 22 مرداد 1387

ADONIS SYSTEM

معاون وزیر ارتباطات از اعلام فراخوان عمومی برای واگذاری سرویس اینترنت همراه اول به متقاضیان تا پایان شهریورماه خبر داد و گفت:بعد از راه اندازی این سرویس،
MMS همراه اول ارائه می شود.

وفا غفاریان در گفت وگو با خبرنگار موبنا در خصوص روند پروژه GPRS اپراتور اول تلفن همراه ،اظهار داشت: با توجه به فاز آزمایشی راه اندازی سرویس اینترنت همراه اول که هم اکنون در تهران در حال انجام است، تلاش می شود این سرویس تا پایان شهریورماه در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

وی گفت:اپراتور اول در حال تکمیل پوشش شبکه برای ارائه این سرویس و تست کیفیت آن است.
دکتر غفاریان با تاکید بر اینکه برای واگذاری سرویس اینترنت تلفن همراه اپراتور اول، متقاضیان باید در فراخوان عمومی شرکت کنند، یادآور شد: این سرویس ابتدا در تهران و متعاقب آن در شهرهای بزرگ کشور ارائه خواهد شد.

به گفته معاون وزیر ارتباطات ارائه سرویس اینترنت همراه اول در ابتدا به صورت محدود خواهدبود اما به میزان توسعه و ظرفیت سازی ، این محدودیت نیز کاهش خواهد یافت.

سازمان تنظیم مقررات تعرفه استفاده از سرویس اینترنت همراه اول را برای هر کیلو بایت 8/14 ریال و ارسال هر mms را یکصد تومان تصویب کرد.
GPRS استفاده از اینترنت را بر بستر تلفن همراه فراهم می کند.
با استفاده از MMS نیز ارسال مالتی مدیا ممکن می شود.

ADONIS SYSTEMاین سایت تابع قوانین فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران می باشد.ADONIS SYSTEM

ADONIS SYSTEMwww.AdonisSystem.ir/MADONIS SYSTEM
این سایت از طریق آدرس فوق بر روی موبایل قابل مشاهده خواهد بود!

توجه: استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo داغ کن - کلوب دات کام viwio