X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388


اگر شما بدنبال ارتقاء کیفیت کامپیوتر خود هستید، نرم افزار TuneUp Utilities همان برنامه ای است که باید از آن استفاده کنید.

این نرم افزار با شیوه ای جدید، سیستم عامل شما را از تمامی فایلها و کدهایی که باعث کندی آن می شوند پاک خواهد کرد و مطمئن می شود سرعت کامپیوتر شما در بهترین حالت آن است. افزایش سرعت سیستم شما، با دقت و بدون هرگونه مشکلی انجام می شود.


نرم افزار TuneUp Utilities منتخب بسیاری از مجلات معتبر کامپیوتر است و به عنوان یکی از بهترین برنامه ها در نوع خود معرفی می شود. نرم افزار TuneUp Utilities دارای بخش های مهمی مانند بهینه سازی درایوها با استفاده از عمل دفراگ (Defrag)، افزایش سرعت کامپیوتر در هنگام روشن شدن و پاک کردن کدهای اضافی موجود در ریجستری ویندوز می باشد.

با فعال کردن نرم افزار TuneUp Utilities و انتخاب گزینه افزایش سرعت رم، این برنامه لیست بسیار کاملی از نرم افزارهایی را به شما نشان می دهد که حافظه ویندوز را اشغال کرده اند و باعث کاهش سرعت آن شده اند.

مهمترین تغییرات نسخه ۲۰۰۹ نرم افزار TuneUp Utilities عبارتند از:

- درسترسی سریع و آسان به نقاط بهرانی و دارای اشکال سیستم
- پیشنهاد برنامه های جانبی به شما در صورت نیاز جهت برطرف ساختن اشکالات
- بازسازی مسیر Shortcut های دارای اشکال موجود بر روی دیسکتاپ
- شناسایی نرم افزارهایی در سیستم که از آنها برای مدت زیادی استفاده نشده است


دانلود:  Tune Up Utilities FULL 2009

ADONIS SYSTEMاین سایت تابع قوانین فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران می باشد.ADONIS SYSTEM

ADONIS SYSTEMwww.AdonisSystem.ir/MADONIS SYSTEM
این سایت از طریق آدرس فوق بر روی موبایل قابل مشاهده خواهد بود!

توجه: استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo داغ کن - کلوب دات کام viwio