چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387

ADONIS SYSTEM

 

شرکت مایکروسافت شایعات جدید مبنی بر هک شدن بیش از نیم‌ میلیون وب‌سایت به واسطه وجود حفره‌های امنیتی در نرم‌افزارهای اینترنتی و SQL Server خود را رد کرد.

"بیل سیسک"(Bill Sisk) یکی از مدیران ارتباطات در مرکز امنیتی شرکت مایکروسافت در این باره گفت: "آخرین بررسی‌های ما نشان داد هیچ حفره امنیتی جدید یا ناشناخته در نرم‌افزارهای ما یافت نشده است. هک شدن این سایت‌ها ارتباطی به نرم‌افزارهای Internet Information Services و یا Microsoft SQL Server ندارد."

سیسک با رد کلیه شایعات مبنی بر وجود حفره‌های امنیتی در نرم‌افزارهای مایکروسافت از سایت‌های هک شده خواسته است تا با بررسی‌های بیشتر علت اصلی مشکلات سایت خود را دریابند.

شرکت امنیتی F-Secure طی هفته گذشته اعلام کرد بود، حدود 500 هزار سایت اینترنتی که برخی از آن‌ها مربوط به اتحادیه اروپا و دولت بریتانیا می‌شد، هک شدند که پس از گذشت مدتی اعلام شد، این اختلالات به دلیل مشکلات نرم‌افزارهای اینترنتی و سرورهای مایکروسافت به وجود آمده است.

زمانی که یکی از کاربران قصد مشاهده این سایت‌ها را داشت، فایلی با نام 1,js تحت برنامه Javascript در کامپیوتر وی اجرا می‌شد و کامپیوتر وی هک می‌شد.

 منبع خبر: همکاران سیستم

ADONIS SYSTEMاین سایت تابع قوانین فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران می باشد.ADONIS SYSTEM

ADONIS SYSTEMwww.AdonisSystem.ir/MADONIS SYSTEM
این سایت از طریق آدرس فوق بر روی موبایل قابل مشاهده خواهد بود!

توجه: استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo داغ کن - کلوب دات کام viwio