X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سه‌شنبه 6 آذر 1386

ADONIS SYSTEM

پس از نمایش تقریباً نا امید کننده مایکروسافت در ارائه سرویس پک نخست ویندوز ویستا (Microsoft Vista Service Pack 1)، نمایش بسیار قابل قبول سرویس پک سوم ویندوز XP از نظر کارکرد و افزایش توانایی های سیستم در آزمایشهای انجام شده برای بسیاری از کاربران تعجب برانگیز بوده است. هم اکنون سرویس پک سوم ویندوز XP بصورت آزمایشی با شماره v.3244 در اختیار گروه محدودی قرار گرفته است.

آزمایش های انجام گرفته با استفاده از نرم افزار Office Bench نشان می دهد پس از نصب SP3 عملکرد ویندوز XP و سرعت اجرای آن به مقدار تقریبآ 10% نسبت به یک ویندوز مجهز به SP2 افزایش پیدا کرده اند.

با توجه به آنکه هدف اصلی از ارائه سرویس پک سوم ویندوز XP برطرف کردن اشکالات و اصلاحیه های امنیتی اعلام شده بود و نه افزایش سرعت ویندوز، بهینه سازی صورت گرفته از نظر سرعت مورد استقبال بسیاری از استفاده کنندگان این بسته اضافه شونده شده است. این امر در حالی رخ می دهد که مایکروسافت پیش از انتشار سرویس پک اول ویندوز ویستا سخن از افزایش سرعت سیستم عامل پس از نصب آن می داد که چنین امری هرگز رخ نداد.

در حقیقت، سرویس پک سوم ویندوز XP آنقدر شایسته عمل کرده است که کارشناسان و هر آزمایش کننده ای که به نصب آن پرداخته است به شما می گوید "حتماً آنرا بر روی ویندوز خود نصب کنید".

ADONIS SYSTEMاین سایت تابع قوانین فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران می باشد.ADONIS SYSTEM

ADONIS SYSTEMwww.AdonisSystem.ir/MADONIS SYSTEM
این سایت از طریق آدرس فوق بر روی موبایل قابل مشاهده خواهد بود!

توجه: استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo داغ کن - کلوب دات کام viwio