پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1387

ADONIS SYSTEM

 

مایکروسافت سرویس جدید "Messenger Tv" را که امکان تماشای تلویزیون، انتخاب برنامه ها و تفسیر آنها را به کاربران می دهد در اروپا راه اندازی کرد.

مایکروسافت سرویس جدیدی را در داخل محبوب ترین سرویس "پیامهای فوری" دنیا با عنوان Windows Live Messenger راه اندازی کرده است.

این سرویس جدید که رایگان بوده و Messenger Tv نام دارد در بیش از 20 کشور اروپایی در دسترس قرار گرفته است. این سرویس ثمره توافق مایکروسافت با شبکه های تلویزیونی و شبکه های چندملیتی سرگرمی انجام شده است.

Windows Live Messenger نرم افزار رایگانی برای چت است که بیش از 95 میلیون کاربر در دنیا دارد و نزد جوانان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

براساس گزارش واشنگتن پست، تا امروز امکان چت، صحبت کردن و دیدن دوستان با استفاده از "وب کم" و بارگذاری عکس روی این سرویس فراهم بود اما اکنون با راه اندازی سرویس جدید "Messenger Tv" کاربر می تواند همزمان با چت، یک برنامه تلویزیونی را انتخاب و آن را تماشا کند سپس نظر خود را در خصوص آن برنامه از طریق چت به شبکه تلویزیونی پخش کننده و یا دوست حاضر در فضای چت ارسال کند. در تمام این لحظات پنجره چت در قسمت چپ صفحه تصویر رایانه باقی می ماند.

کاربران برای تماشای برنامه های تلویزیون همراه با چت به آخرین نسخه "Windows Live Messenger" نیاز دارند سپس با یک کلیک ساده روی گزینه "Activities" و انتخاب سرویس "Messenger Tv" می توانند از این سرویس جدید استفاده کنند.

ADONIS SYSTEMاین سایت تابع قوانین فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران می باشد.ADONIS SYSTEM

ADONIS SYSTEMwww.AdonisSystem.ir/MADONIS SYSTEM
این سایت از طریق آدرس فوق بر روی موبایل قابل مشاهده خواهد بود!

توجه: استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo داغ کن - کلوب دات کام viwio