دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

ADONIS SYSTEM

 

سخنگوى شرکت گوگل در لندن تأکید کرد سیاست هاى این شرکت در زمینه نامگذارى گذرگاه هاى دریایى دنیا و مناطق مورد مرزى اختلاف تغییر نکرده است.

به دنبال انتشار گزارش هایى مبنى بر برگزارى تظاهرات در مقابل سفارت امارات در تهران در اعتراض به اقدام گوگل در خلیج عربى نام نهادن خلیج فارس، سخنگوى این شرکت تأکید کرد که گوگل سیاست هاى خود را در زمینه نامگذارى گذرگاه هاى دریایى تغییر نداده است.

در همین حال مقر شرکت گوگل در شهر لندن با ارسال بیانیه اى به دفتر روزنامه "الشرق الاوسط" شیوه جست وجوى موتورهاى جست وجوگر در موضوع نامگذارى گذرگاه هاى دریایى و مناطق مرزى مورد اختلاف را توضیح داد و تأکید کرد این موتورهاى جست وجوگر از اسامى رایج تر در هر منطقه اى استفاده مى کند و بنابراین در موارد مورد اختلاف، این موتورها دو اسم براى مناطق مورد اختلاف را انتخاب و ارائه مى دهد.

سایت گوگل پس از نشریه نشنال جئو گرافیک دومین رسانه متعلق به آمریکا است که در بخش گوگل ارث خود به تحریف نام تاریخى خلیج فارس اقدام کرد.

منبع خبر: سایت خبری ایران

ADONIS SYSTEMاین سایت تابع قوانین فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران می باشد.ADONIS SYSTEM

ADONIS SYSTEMwww.AdonisSystem.ir/MADONIS SYSTEM
این سایت از طریق آدرس فوق بر روی موبایل قابل مشاهده خواهد بود!

توجه: استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo داغ کن - کلوب دات کام viwio