یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

ADONIS SYSTEM

بر اساس گزارش منتشر شده توسط یک موسسه‌ی تحقیقاتی، فن‌آوری جدیدی که به بلوتوث پرسرعت معروف است و ترکیبی از فن‌آوری‌های وای فای و بلوتوث است، ارتباطات بی‌سیم را برای کاربران ساده‌تر خواهد کرد.

به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بلوتوث پرسرعت برای مصرف‌کنندگان پرداختن به حجم بالای داده و بارگذاری سریع‌تر برنامه‌های چندرسانه‌یی را با تغییر از بلوتوث به وای فای در برخی مراحل امکان‌پذیر می‌کند و همزمان این فن‌آوری ادغام شده از امواجی که در گوشی‌ها وجود دارند، استفاده می‌کند؛ بلوتوث پرسرعت جدیدترین پیشرفت نرم‌افزاری در عرصه‌ی فن‌آوری بی‌سیم است.

به گفته‌ی تحلیلگران، این فن‌آوری جدید که برای نخستین بار در ماه فوریه گذشته توسط گروه Bluetooth SIG که فن‌آوری بلوتوث را تحت نظارت دارد، معرفی شده در ابتدا یک ارتقای نرم‌افزاری خواهد بود که به دو شبکه‌ی رادیویی موجود امکان می‌دهد با یکدیگر در یک دستگاه کار کنند و احتمالا سپس تراشه منفردی از سوی سازندگان بلوتوث عرضه خواهد شد که این دو فرکانس رادیویی در آن ادغام شده‌اند.

ADONIS SYSTEMاین سایت تابع قوانین فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران می باشد.ADONIS SYSTEM

ADONIS SYSTEMwww.AdonisSystem.ir/MADONIS SYSTEM
این سایت از طریق آدرس فوق بر روی موبایل قابل مشاهده خواهد بود!

توجه: استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo داغ کن - کلوب دات کام viwio