X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سه‌شنبه 20 فروردین 1387

MTN-Irancell

در دور تازه جشنواره‌ جوائز ایرانسل، این شرکت از تعیین 13 جایزه ویژه خبر داد.

"یک هواپیمای تفریحی دو نفره به همراه آموزش و مجوز پرواز" به قید قرعه و با توجه به شرایط تعیین شده به یکی از مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی، اعتباری و پیام‌رسان ایرانسل اهدا خواهد شد.

شرایط به این شرح است: "صرف‌نظر از زمان خریداری سیم‌کارت، مشترکین به ازای هر بار که سیم‌کارت اعتباری و یا پیام‌رسان خود را به مبلغ 5 هزار تومان شارژ و استفاده می‌نمایند و یا صورت‌حساب سیم‌کارت دائمی خود را به همین مبلغ پرداخت می‌کنند، یک امتیاز در سیستم ایرانسل دریافت و پس از کسب حداقل 4 امتیاز، در قرعه‌کشی هواپیمای تفریحی دو نفره ایرانسل شرکت داده می‌شوند. افرادی که مصرف بیشتری داشته باشند، امتیاز بیشتری کسب کرده و شانس بیشتری برای برنده شدن در این قرعه‌کشی خواهند داشت."

بخش دیگر قرعه‌کشی ایرانسل ویژه مشترکینی است که در مدت تعیین شده، پس از تکمیل ثبت‌نام، نخستین تماس را از سیم‌کارت دائمی، اعتباری و پیام‌رسان خود برقرار نمایند. بر این اساس مشترکینی که در فاصله 20 فروردین تا 27 اردیبهشت سال جاری نخستین تماس را از سیم‌کارت دائمی، اعتباری و یا پیام‌رسان خود برقرار و ثبت‌نام خویش را تکمیل کنند، در قرعه‌کشی یک ویلا در شمال کشور، یک ویلا در جزیره کیش و 10 دستگاه پژو 206 شرکت داده می‌شوند.

مهلت شرکت در قرعه کشی 10 دستگاه پژو 206 تا پایان خردادماه ادامه خواهد داشت. بنابراین مشترکینی که در دوره اول قرعه‌کشی شرکت داده شده و برنده جایزه‌ای نشده باشند به طور خودکار در دور دوم قرعه‌کشی که از 28 اردیبهشت تا 31 خرداد برگزار می‌شود، شرکت داده می‌شوند. کلیه مشترکینی که در فاصله 28 اردیبهشت تا 31 خرداد نخستین تماس را از سیم‌کارت خود برقرار و ثبت‌نامشان را تکمیل کرده باشند در قرعه کشی 10 دستگاه خودروی پژو 206 شرکت داده می‌شوند.

خاطرنشان می‌سازد مراسم قرعه‌کشی و اهدای جوایز ایرانسل با حضور هیئت نظارت بر امر قرعه‌کشی، نمایندگان محترم دادستانی کل کشور، سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی و خبرنگاران صورت می‌پذیرد.

 منبع خبر: ایتنا

ADONIS SYSTEMاین سایت تابع قوانین فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران می باشد.ADONIS SYSTEM

ADONIS SYSTEMwww.AdonisSystem.ir/MADONIS SYSTEM
این سایت از طریق آدرس فوق بر روی موبایل قابل مشاهده خواهد بود!

توجه: استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo داغ کن - کلوب دات کام viwio