X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

"محمد مهدی زاهدی" وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: "نرخ درنظر گرفته شده برای اینترنت پرسرعت ‬کشیده شده به دانشگاه‌ها بقدری زیاد است که این مراکز علمی قدرت استفاده از آنها را ندارند."

"محمد سلیمانی" وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیش‌تر چندین بار از این موضوع شکایت کرده بود که با اینکه این وزارتخانه فیبر نوری اینترنت پرسرعت را تا در بسیاری از دانشگاههای کشور کشیده‌اند، این مراکز علمی از آنها استفاده نمی‌کنند.

زاهدی وزیر علوم در حاشیه دیدار با وزیر آموزش عالی مالزی در پاسخ به سؤال خبرنگار ایرنا درباره علت این موضوع افزود: "وزارت ارتباطات زحمت کشیده و کابل‌ها را تا در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی برده است، اما مخابرات چنان نرخ سنگینی برای استفاده از این خطوط وضع کرده که این مراکز قدرت استفاده از آنها را ندارند."

وی با بیان اینکه "ظاهرا مخابرات می‌خواهد هزینه تمام شده برای احداث خطوط را به دست آورد درحالی که باید هزینه تمام‌شده را از دانشگاه‌ها بگیرد" از این شرکت خواست که نرخ‌ها را چنان تعدیل کند که مراکز علمی کشور توان استفاده از خطوط اینترنت پرسرعت را داشته باشند.

 منبع خبر:
ایتنا

ADONIS SYSTEMاین سایت تابع قوانین فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران می باشد.ADONIS SYSTEM

ADONIS SYSTEMwww.AdonisSystem.ir/MADONIS SYSTEM
این سایت از طریق آدرس فوق بر روی موبایل قابل مشاهده خواهد بود!

توجه: استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo داغ کن - کلوب دات کام viwio